wspólnota klasztorna
images/b_fatima.jpg

o. mgr Mateusz Roman Smolarczyk OFM

gwardian
proboszcz
bibliotekarz klasztorny i promotor Franciszkańskiej Unii Misyjnej

data urodzenia: 28.05.1966
w Zakonie od 1985
profesja wieczysta: 08.12.1990
święcenia kapłańskie: 14.05.1992
imieniny zakonne: 21 września

kontakt:
www.francman.pl
mateusz[at]francman.pl


o. mgr Artemiusz Waldemar Fronia OFM

wikary domu
ekonom
duszpasterz parafialny
kronikarz klasztorny

data urodzenia: 29.05.1973
w Zakonie od 2005
profesja wieczysta: 13.02.2011
święcenia kapłańskie: 14.04.2012
imieniny zakonne: 6 czerwca


br. Jordan Wojciech Gazda OFM

dyskret
zakrystian

data urodzenia: 15.10.1973
w Zakonie od 1999
profesja wieczysta: 05.02.2005
imieniny zakonne: 20 lutego


o. mgr Tytus Boguszyński OFM

dyskret
wikary parafialny
asystent młodzieży franciszkańskiej
opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza i animator duszpasterstwa powołań

data urodzenia: 01.11.1978
w Zakonie od 2001
profesja wieczysta: 22.02.2009
święcenia kapłańskie: 22.04.2010
imieniny zakonne: 26 stycznia


o. Bogumił Janusz Sokołowski OFM

stacjonariusz

data urodzenia: 04.10.1938
w Zakonie od 1969
profesja wieczysta: 06.08.1975
święcenia kapłańskie: 06.04.1977
imieniny zakonne: 10 czerwca


o. dr Marian Henryk Jankowski OFM

stacjonariusz

data urodzenia: 22.07.1956
w Zakonie od 1977
profesja wieczysta: 31.01.1982
święcenia kapłańskie: 18.04.1984
imieniny zakonne: 30 kwietnia


o. mgr Bartosz Jerzy Szymorek OFM

stacjonariusz

data urodzenia: 06.06.1964
w Zakonie od 1982
profesja wieczysta: 08.12.1990
święcenia kapłańskie: 14.05.1992
imieniny zakonne: 24 sierpnia


o. mgr Gilbert Jan Ciomperlik OFM

stacjonariusz

data urodzenia: 01.02.1969
w Zakonie od 1990
profesja wieczysta: 31.01.1998
święcenia kapłańskie: 11.05.2001
imieniny zakonne: 4 lutego


br. Joachim Wojciech Sendecki OFM

furtian

data urodzenia: 09.06.1980
w Zakonie od 2002
profesja wieczysta: 26.01.2008
imieniny zakonne: 26 lipca


o. mgr lic. Magnus Marcin Kula OFM

doktorant Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

data urodzenia: 03.03.1985
w Zakonie od 2005
profesja wieczysta: 13.02.2011
święcenia kapłańskie: 14.04.2012
imieniny zakonne: 6 września


o. mgr Jędrzej Rafał Róg OFM

duszpasterz parafialny
katecheta w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych

data urodzenia: 09.06.1990
w Zakonie od 2010
profesja wieczysta: 04.10.2015
święcenia kapłańskie: 22.04.2017
imieniny zakonne: 3 czerwca


br. Bogumiś

Niesie radość dzieciom parafii.


Do wspólnoty lokalnej są także przypisani:

o. Pacyfik Maksymilian Gawlik OFM
rezydent w Rybniku-Stodołach

o. mgr Honoriusz Glensk OFM
penitencjarz stały w bazylice laterańskiej (Rzym)

br. Ananiasz Jaskólski OFM
misjonarz w Betlejem (Ziemia Święta)

o. mgr Zacheusz Dulniok OFM
proboszcz parafii Krzyża Świętego w Nikozji (Cypr)

o. mgr Norman Samsel OFM
misjonarz w Republice Środkowoafrykańskiej

o. mgr Kajetan Filipowicz OFM
duszpasterz parafialny w Unterstein i Ramsau - klasztor w Berchtesgaden (Niemcy)