strona główna
images/b_klasztor.jpg
  • katechezy dla dzieci I-Komunijnych
  • msza w intencjach polecanych i indywidualne błogosławieństwo franciszkańskie
  • msza w int. pracowników Służby Zdrowia
  • katecheza przed bierzmowaniem
  • nauka przedchrzcielna

W niedzielę bp Grzegorz głosił kazania na wszystkich dopołudniowych mszach. Udzielił także błogosławieństwa dzieciom i przewodniczył uroczystej Sumie o 11:00. Po południ spotkał się z nauczycielami, Franciszkańskim Zakonem Świeckich i parafialnym zespołem Caritas.
Dziękujemy ks. Biskupowi za nawiedziny i dobre słowo. Niech ta wizyta umocni nas w byciu jedną wielką rodziną.

Drugi dzień odwiedzin rozpoczął się poranną modlitwą brewiarzową w kaplicy klasztornej. Do południa bp Grzegorz spotkał się z naszą wspólnotą klasztorną, ministrantami, mariankami, scholą, młodzieżą i seniorami. W samo południe Biskup przewodniczył mszy w int. seniorów i spotkał się z legionem Maryi i Żywym Różańcem. Po południu odwiedził dwa domy w naszej parafii (matka samotnie wychowująca dzieci i osoba chora). Wieczorem z kolei spotkał się na kolacji w refektarzu klasztornym z katechetkami i szafarzami Komunii Św. Dzień zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim i procesją z figurą fatimską.

12 października uroczystą mszą świętą rozpoczęły się odwiedziny bpa Grzegorza Olszowskiego w naszej parafii. Po mysz ks. Biskup spotkał się z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Następnie w klasztornym refektarzu było spotkanie z Radą Parafialną.