intencje mszalne 31 V–7 VI 2020

niedziela   31 V         Zesłanie Ducha Świętego

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 20).

06:30           Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 18).

08:00           Za ++ Jana Michalak w rocznicę śmierci, Annę i Stefana Grobelskich, syna Henryka, rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

09:30           Przez wstaw. św. Józefa i św. Michała Archanioła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ireny i Bartosza z okazji 10 rocznicy ślubu.

11:00           W int. parafian.

13:00           Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Reginy Musiolik z okazji 80 rocznicy urodzin oraz dla prawnuka Aleksa z okazji 1 rocznicy urodzin i dla całej rodziny – te deum.

16:30           Za + Leszka Paś, rodziców Janinę i Józefa oraz ++ krewnych z rodzin Paś i Wolski.

19:00           Za + Elżbietę Faikis w rocznicę śmierci, ++ z rodziny Kostka i dusze w czyśćcu cierpiące.

poniedziałek    1 VI         NMP Matki Kościoła

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 21).

w klasztorze   Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 19).

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 1).

06:30           1. Za ++ Anielę Owczarz, męża Henryka, córkę Teresę i wnuka Łukasza.

                    2. Za + Eugenię Modlichod Sabiny i Stanisława Krupa.

08:00           1. Za + Eugenię Modlichod Żywego Różańca.

                    2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Tadeusza z okazji rocznicy urodzin – te deum.

18:30           Za ++ Aleksandra w 20 rocznicę śmierci, rodziców Reginę i Franciszka, brata Emila.

wtorek                2 VI        

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 22).

w klasztorze   Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 20).

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 2).

06:30           1. Za + Wandę Szukalską w 30 dzień po śmierci.

                    2. Za ++ Rudolfa Makowskiego i ciocię Rutę Sojka.

08:00           Za + Helenę Szmidt.

10:00           pogrzeb: + Maria Mandrysz

12:00           I Komunia: Maksymilian Róg, Jakub Kempny, Eliza Przywara, Szymon Repetyński, Piotr Skolik, Nicola Werecka, Piotr Ulbrych, Lena Dietrich, Paula, Weronika i Aleksandra Pacholskie

18:30           1. Za ++ teściów Gertrudę i Jana Gremlik, rodziców Józefa i Władysławę Bienias, dziadków z obu stron i rodzeństwo.

                    2. Za ++ Franciszka Czepiel w 4 rocznicę śmierci, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

środa            3 VI          św. Karola Lwangi i Towarzyszy

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 23).

w klasztorze   Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 21).

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 3).

06:30           Za ++ z rodziny Grymer.

08:00           1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marka z okazji rocznicy urodzin.

                    2. Za + Kacpra.

18:30           1. Za ++ Marię i Zygfryda Tomala.

                    2. Za ++ Zofię i Piotra Makosz.

czwartek  4 VI         Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 24).

w klasztorze   Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 22).

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 4).

06:30           1. Za ++ Łukasza Rogowskiego, babcię Anielę, dziadka Henryka, chrzestną Teresę i chrzestnego Ryszarda.

                    2. Za + Różę Szewczyk w 30 dzień po śmierci.

08:00           Za ++ Gertrudę i Roberta Blaut.

18:30           1. W int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych oraz za powołanych z naszej parafii i za naszą wspólnotę klasztorną.

                    2. Za + Erwina Ćwięczek w 9 rocznicę śmierci.

piątek          5 VI         św. Bonifacego

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 25).

w klasztorze   Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 23).

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 5).

w klasztorze   W int. parafian.

06:30           1. Za + Juliana Piwowarczyk w 34 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

                    2. Za + ojca Ewalda.

08:00           W int. wynagradzających Najśw. Sercu Pana Jezusa za grzechy świata.

18:30           Za + Bronisława Winiarskiego i dusze w czyśćcu cierpiące.

sobota         6 VI        

w klasztorze   Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 26).

w klasztorze   Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 24).

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 6).

06:30           W int. o. Artemiusz z racji jego imienin zakonnych.

08:00           1. W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników.

                    2. W int. Żywego Różańca, grup parafialnych, rodzin parafii i dobrodziejów.

                    3. Przez wstaw. Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Jakuba z okazji rocznicy urodzin i jego syna Michała.

11:00           I Komunia: Blanka Tandecka

13:00           I Komunia: Aleksandra Pieńkosz, Justyna Kuczera, Julia Gawrońska, Filip Kordulewski

18:30           Za ++ Krystynę w 9 rocznicę śmierci, Władysława w 15 rocznicę śmierci, Dariusza Gajos w 5 rocznicę śmierci, Elfrydę, Stanisława, Andrzeja Sienczak, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

niedziela   7 VI         Trójcy Przenajświętszej

w klasztorze   Za + s. Świętosławę (msza gregoriańska 7).

06:30           Za + Eugeniusza Kołodziej (msza gregoriańska 27).

08:00           1. Za ++ Rudolfa Hoła w 1 rocznicę śmierci z okazji rocznicy urodzin, żonę Irenę i syna Romualda oraz ++ z rodzin Hoła, Nowak, Piechała i Pawłowski.

                    2. Za + Edmunda Popek (msza gregoriańska 25).

09:30           Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego dla wnuczki Hani z okazji 15 rocznicy urodzin.

11:00           Za ++ Jana Kaźmierskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, bratową, brata i ++ z rodziny.

13:00           chrzty: Marcelina Kisiel

16:30           Za ++ Roberta i Gertrudę Blaut.

19:00           Za + Jana Mrozek.