intencje mszalne 2–9 VIII 2020

niedziela   2 VIII      18 zwykła

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 2).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 20).

06:30           Za ++ babcię Jadwigę, dziadka Czesława i wujka Tadeusza Mocarskich.

08:00           Przez wstaw. Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny.

09:30           Za ++ rodziców Izabelę i Władysława Czakon, brata Ryszarda.

11:00           Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Piotra z okazji 65 rocznicy urodzin i dla całej rodziny.

13:00           chrzty: Antoni Szymański

16:30           Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Anny z okazji imienin.

19:00           Za + Zygmunta Wacławiec.

poniedziałek    3 VIII     

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 3).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 21).

06:30           Za + Łukasza Rogowskiego.

08:00           Za ++ rodziców Janinę i Mariana Żurawickich, brata Ryszarda i brata Henryka.

18:30           1. W int. o. Lidiana z okazji imienin zakonnych.

                    2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Katarzyny i Mateusza Suchanek z okazji 10 rocznicy ślubu.

wtorek                4 VIII      św. Jana Vianneya

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 4).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 22).

06:30           Za ++ Balbinę i Józefa Stachera, Bogusławę Majewską oraz++ z rodziny Stachera.

08:00           Przez wstaw. św. Antoniego w int. polecanych.

18:30           1. W int. proboszczów posługujących w naszej parafii.

                    2. Za + Jana Cykowskiegood sąsiadów z ul. Poprzecznej.

środa            5 VIII     

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 5).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 23).

06:30           W int. parafian.

08:00           1. Za ++ Małgorzatę i Ryszarda Kluczniok, syna Gerarda, rodziców i zięcia.

                    2. Za ++ Leona i Bertę Mandrysz.

18:30           Przez wstaw. św. Józefa za zmarłych zalecanych.

czwartek  6 VIII      Przemienienie Pańskie

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 6).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 24).

w klasztorze   Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Natalii.

06:30           Z prośbą o liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie.

08:00           Za + Gintera Seeland.

18:30           W int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych oraz za powołanych z naszej parafii i za naszą wspólnotę klasztorną.

piątek          7 VIII     

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 7).

06:30           Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 25).

08:00           1. W int. wynagradzających Najśw. Sercu Pana Jezusa za grzechy świata.

                    2. Za ++ Jana i Elżbietę Masorz, rodziców i rodzeństwo.

15:00           ślub: Adrian Trynda – Karolina Kwaśny

18:30           1. Za ++ Janusza Czarneckiego w 10 rocznicę śmierci i Elżbietę.

                    2. Za ++ Henryka Harazim, rodziców i teściów.

sobota         8 VIII      św. Dominika

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 8).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 26).

w klasztorze   Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Natalii.

06:30           Za ++ Bronisławę i Wilhelma Mandrysz oraz ++ rodziców z obu stron.

08:00           Za ++ Salomeę w 28 rocznicę śmierci, męża Herberta i dusze w czyśćcu cierpiące.

12:00           kaplica cmentarna – pogrzeb: + Mirosława Patalej

18:30           Za + Henryka Konsek.

niedziela   9 VIII      19 zwykła

w klasztorze   Za + Mariannę Dudeńko  (msza gregoriańska 9).

w klasztorze   Za + Agatę Wawrzyńczyk  (msza gregoriańska 27).

06:30           Przez wstaw. Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny z okazji rocznicy urodzin.

08:00           Za ++ Magdalenę Górka-Gadnicką, dwóch mężów i dusze w czyśćcu cierpiące.

09:30           Za ++ Kazimierza Mańka, Kazimierza Chromik, Kazimierza Sikora i ++ z rodziny.

11:00           Za + Stanisławę Kubicką w 4 rocznicę śmierci.

13:00           W int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

16:30           Przez wstaw. matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Weroniki i Ryszarda z okazji 50 rocznicy ślubu – te deum.

19:00           Za ++ Janinę Palenga w rocznicę śmierci i jej męża Herberta.