Kolęda 2018/2019
images/b_roraty.jpg

W tym roku idziemy od numerów niższych do wyższych (z dołu do góry)

czwartek - 27 grudnia - godz. 16:00
Raciborska 28-74a
Raciborska 33-75
Raciborska 54a-d
Raciborska 60 (1-20)
Raciborska 60 (11-40)
Raciborska 62 (1-30)
Raciborska 62 (31-60)

piątek - 28 grudnia - godz. 16:00
Raciborska 64 (1-20)
Raciborska 64 (21-40)
Raciborska 66 (1-30)
Raciborska 66 (31-60)
Raciborska 76-111
Szkolna

sobota - 29 grudnia - godz. 14:00
Reymonta 10a-64b; 13-19
Reymonta 49-59; 74a-86
Reymonta 61a, b, c, d
Reymonta 65a
Reymonta 65b
Reymonta 65c

niedziela - 30 grudnia - godz. 14:00
Reymonta 63a
Reymonta 63b
Reymonta 63c
Reymonta 63d
Reymonta 67 (1-20)
Reymonta 67 (21-44)

środa - 2 stycznia - godz. 16:00
Smolna 1(2)-11d(10)
Smolna 14 (15)- 20 (57)
Smolna 27a
Smolna 27b
Smolna 27c
Smolna 27d
Smolna 27e

czwartek - 3 stycznia - godz. 16:00
Wiejska 1-43
Wiejska 45-69
Wiejska 8-30a
Wiejska 32-70; Targowa
Szczęść Boże 2-36
Szczęść Boże 7-39

piątek - 4 stycznia - godz. 16:00
Krzyżowa 1-35
Krzyżowa 22, 26a-44a
Krzyżowa 23a
Krzyżowa 23b
Poprzeczna 1(2)-19 (20a)
Poprzeczna 21 (22)-41 (38)

sobota - 5 stycznia - godz. 14:00
Kilińskiego 26 (1-20)
Kilińskiego 26 (21-44)
Kilińskiego 28a
Kilińskiego 28b
Kilińskiego 28c
Kilińskiego 28d

niedziela - 6 stycznia - godz. 14:00
Kilińskiego 21a
Kilińskiego 21b
Kilińskiego 33a    
Kilińskiego 33b
Kilińskiego 33c
Kilińskiego 33d

poniedziałek - 7 stycznia - godz. 16:00
Kilińskiego 29a
Kilińskiego 29b
Kilińskiego 29c
Kilińskiego 29d
Kilińskiego 32 (1-25)
Kilińskiego 32 (26-55)

wtorek - 8 stycznia - godz. 16:00
Kilińskiego 30a, b, c
Kilińskiego 30d, e
Kilińskiego 34a
Kilińskiego 34b
Kilińskiego 34c
Kilińskiego 34d
Kilińskiego 34e

środa - 9 stycznia - godz. 16:00
Kilińskiego 5-18 (domki)
Kilińskiego 36a
Kilińskiego 36b
Kilińskiego 36c
Kilińskiego 36d
Kilińskiego 36e

czwartek - 10 stycznia - godz. 16:00
Kilińskiego 37a
Kilińskiego 37b
Kilińskiego 37c
Zamysłowska
Rolnicza; Wodzisławska 86, 88
Łanowa

piątek - 11 stycznia - godz. 16:00
Łąkowa 1(8)-11(10a)
Łąkowa 13(16a)-25(22)
Lektorska 35, 37, 39, 41-e, 43-e
Lektorska 33-d, 34-g, 36-b, 38c-d
Lektorska 22-38, 40-59a
Lektorska 50f,g,h i Obwiednia Południowa

sobota - 12 stycznia - godz. 14:00
św. Józefa 5, 10-12a, 11a-b, 15,
św. Józefa 18 (1-25) ,
św. Józefa 18 (26-55)
św. Józefa 20 (1-25); Straż Pożarna
św. Józefa 20 (26-55)
św. Józefa 20a (1-25)
św. Józefa 20a (26-55)

niedziela - 13 stycznia - godz. 14:00
Komuny Paryskiej 1a-3b
Komuny Paryskiej 5a-7b
Cierpioła 2a-c, 7-11
Cierpioła 3a-5b
Cierpioła 4a-6b
św. Jadwigi

poniedziałek - 14 stycznia - godz. 16:00
Zebrzydowicka 2-10
Zebrzydowicka 12-22
Grunwaldzka 7 (1-30)
Grunwaldzka 7 (31-60)
Grunwaldzka 9 (1-30)
Grunwaldzka 9 (31-40); 1-10 (domki)

wtorek - 15 stycznia - godz. 16:00
Sławików 7b (1-25)
Sławików 7b (26-55)
Sławików 9b (1-25)
Sławików 9b (26-55)
Sławików 15a (1-25)
Sławików 15a (26-55)

środa - 16 stycznia - godz. 16:00
Sławików 11a (1-25)
Sławików 11a (26-55)
Sławików 11b (1-25)
Sławików 11b (26-55)
Sławików 19a (1-25)
Sławików 19a (26-55)

czwartek - 17 stycznia - godz. 16:00
Sławików 1-25 (domki)
Sławików 12a, b
Sławików 21a (1-25)
Sławików 21a (26-55
ks. Popiełuszki; gen. Hallera
Nad Potokiem

piątek - 18 stycznia - godz. 16:00
Dworek 5 (1-25)
Dworek 5 (26-55)
Dworek 5a (1-25)
Dworek 5a (26-55)
Dworek 7 (1-25)
Dworek 7 (26-55)

sobota - 19 stycznia - godz. 14:00
Dworek 12-32b
Dworek 13, 25-29, 34-36c
Dworek 13b (1-25)
Dworek 13b (26-55)
Dworek 17 (1-25)
Dworek 17 (26-55)

niedziela - 20 stycznia - godz. 14:00
Dworek 19 (1-25)
Dworek 19 (26-55)
Dworek 21 (1-25)
Dworek 21 (26-55)
Zgrzebnioka 2a, 4a,4b
Zgrzebnioka 2b, 6a, 6b

poniedziałek - 21 stycznia - godz. 16:00
Zgrzebnioka 3a,b,c
Zgrzebnioka 5a,b,c
Zgrzebnioka 7a, 7b; Hibnera
Wodzisławska 4-42d
Wodzisławska 5-21b
Wodzisławska 23-77; ul. Gwarków
Wodzisławska 42a-74

termin dodatkowy: sobota 26 stycznia od godz. 14:00